Portfolio Category: Lekársky nábytok

Daisy 4

Vyšetrovacie a zákrokové kreslo s pevnou výškou (85 cm resp. podľa objednávky) a nastaviteľným chrbtovým dielcom.
Viac ...

Daisy 3

Gynekologické kreslo, pôrodné s elektrickým nastavením výšky.
Viac ...

Daisy 2

Gynekologické kreslo s elektrickým nastavením výšky a sklonu pomocou dvoch elektromotorov. - samostatne nastaviteľný sklon chrbtového dielu pomocou plynových piestov - zabudovaný nožný ovládač - nastaviteľné podkolenné opierky - držiak papiera - nerezová nádoba - poduška Voliteľné príslušenstvo za príplatok: - LED lampa (studené svetlo) - programátor polôh - prídavný nožný diel
Viac ...

Ambulantné kreslo Pete

Ambulantné kreslo PETE je určené pre vyšetrovanie a vykonávanie bežných zákrokov v ambulancii. Kreslo má nastaviteľnú výšku pomocou lineárneho elektrického pohonu s nožným ovládaním. Technické údaje: . napájanie 230 V, 50 Hz . príkon max. 160 VA . hmotnosť približne 50 kg . nosnosť 120 kg ( 150 )
Viac ...

Vyšetrovacia stolička 

Vyšetrovacia stolička nastaviteľná pomocou plynového piestu. Stolička môže byť pojazdná na kolieskach, alebo pevná na klzákoch.
Viac ...

Ordinačná stolička s opierkou

Stolička na kolieskach s pneumatickým nastavením výšky, s kruhovým sedacím dielcom priemer sedacej časti je 37cm Stolička je vybavená výškovo nastaviteľnou opierkou. Bližšie informácie na požiadanie.
Viac ...

Schodík jednodielny

Jednodielny schodík s gumovým povrchom a a nastaviteľnou rovinnosťou nôh. Výška 24 cm, nášlapná plocha 26x42 cm.
Viac ...

Infúzny stojan

Stojan pre dve infúzie alebo dva vaky. Na mobilnom podvozku. Výška stojanu je nastaviteľná v rozmedzí 150 - 200 cm.
Viac ...

Daisy 1

Je určené pre vyšetrovanie a vykonávanie bežných zákrokov. Kreslo má nastaviteľnú výšku pomocou lineárneho elektrického pohonu s nožným ovládaním. Kreslo je vybavené pevným nastupovacím schodíkom. Sedacia časť kresla má nastaviteľný sklon pomocou dvoch plynových pružín. So sedacím dielom sú spojené opierky nôh a posuvné držiaky na nerezovej lište. Za príplatok sa dodávajú podkolenné opierky nôh.…
Viac ...

Kľakosed

Kľakosed s pneumatickým nastavením výšky. S možnosťou prestavenia výšky pri zaťažení vďaka dvom kolieskam.
Viac ...